Топ продаж

Футболка чоловіча батал із принтом кеди Туреччина
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 232
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча футболка з принтом виробництво Туреччина, фірми Enjoy. Тканина турецький трикотаж хб, віскоза, трохи стрейчеві.
Колір Хакі Розміри 3ХЛ,4ХЛ,5ХЛ.
колір синій розміри 4ХЛ,
колір білий розмір 4ХЛ
колір чорні розміри 4ХЛ,
Розмірна сітка дивись останні фото 👉🏻
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enjoy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 102 см |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Віскоза |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Щільність тканини | 160 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴






