Топ продаж

Куртка джинсова жіноча коротка синя Туреччина
655 ₴
- Готово до відправки
- Код: м3584
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка джинсова жіноча коротка виробництво Туреччина. Модель бойфренд, вільного силуету, довжина до талії, класичного синього кольору. Розміри M, Повномірні. Довжина підспинкою 45 см, довжина рукава 65 см. Обхват грудей відповідає 90-96 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴




