Новинка

Куртка кардиган жіноча джинсова довга Туреччина
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: м3760
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка кардиган жіноча джинсова виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, подовжена, бойфренд. Розміри L, XL. Повномірні, розмір р48,50. Відповідно ПРО 100,102 см,довжина по спинці біля 80см,рукав 65см. По грудях модель дуже вільна. Зростання моделі на фото 170см, розмір куртка L.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



