SALE

Сукня-сорочка жіноча брендова чорна
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 751
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка туніка жіноча довга Туреччина. Модель вільного фасону весна літо, тканина бавовняний, трохи стрейчеві. Довжина по спинці приблизно 85 см, довжина рукава 62 см. Розміри S, M, розмір р42, 44, УКР. Відповідає обсям грудей 86- 90 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


