Сорочка сукня чорна жіночий довгий бренд Фенді — виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, весна літо. Тканина бавовна-котон, трохи стрейчеві. Довжина по спинці приблизно 85 см, довжина рукава 62 см. Розміри M, Повномірні, розмір відповідає р 44. Відповідає обсям грудей 90-94 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Подовжена |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Застібка | Гудзики |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Прямий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Туніка |
| Стан | Новий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 92 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


