Новинка

Куртка жіноча демісезонна стьобана з капюшоном
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: m 589
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична жіноча демісезонна куртка. Утеплена синтепоном. Модель класичної довжини по спинці приблизно 65 см, довжина рукава 62 см. Виробництво фабричний Китай. Куртка стьобана рельєфною строчкою. Небагато подовжена ззаду. Низ стягується куліскою. Рукави з манжетом. Капюшон не знімний.
Размеры S/44/, M/46/, L/48/, XL/50/.
Відповідає об'єм грудей 94/ 98/ 102/106 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴

