Топ продаж

Сорочка жіноча коттонова в карту чорно-біла
785 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3100
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча оверсайз фланелева картата, виробництво Китай. Модель вільного фасону оверсайз подовжена. Тканина сорочкова фланель. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава від коміра 70 см.
Розмір єдиний оверсайз S — XL
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

