Топ продаж

Сорочка жіноча фланелева у клітку чорно- коричнева
805 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 3100
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сорочка жіноча оверсайз фланелева картата, виробництво Туреччина 🇹🇷 модель вільного фасону оверсайз подовжена. Тканина сорочкова бавовняна фланель. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава від коміра 70 см.
Розмір єдиний оверсайз S — ХL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Фланель |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴

