Топ продаж

Пальто жіноче кашемірове класичне червоне
2 805 ₴
- Готово до відправки
- Код: м701
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пальто жіноче кашемірове класичної моделі червоне. Напівприталеного силуету, довжина по спинці приблизно 80 см, пересів 63 см. Модель весна /осінь. Без утеплення. Мае підклад. Якісний італійський кашемир. Виробництво Україна. Розмір 42/44. Повномірні, розмір відповідає обсягу грудей 90/ 94 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belanti |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Червоний |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Реглан |
| Оздоблення та прикраси | Нашивка |
| Застібка | Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Накладні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Довжина виробу | 80 см |
| Особливості | На ґудзиках |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 805 ₴







