SALE

Пальто жіноче кашемірове коротке
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 320-1
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пальто жіноче кашемірове Модель оверсайз в єдиному розмірі. Ширина виробу під рукавами 55 см. Довжина по спинці приблизно 70 см, трій 62 см. Модель вільного фасону.
Розмір єдиний S — L. Оверсайз
Виробництво фабричний Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Пудровий |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Довжина виробу | 70 см |
| Особливості | На ґудзиках |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴




