Новинка

Куртка вітровка жіноча екокожа чорна скорочена
1 700 ₴
- Готово до відправки
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна Куртка вітровка жіноча з екошкіри чорна, Модель вільного фасону, оверсайз6 укороченою довжини. Куртка на підкладі, без утеплення. Тканина екошкіра преміум якості. Довжина по спинці 55см , довжина рукава 70 см. Виробництво Китай. Розмір один, универсальний, пидходить на M/L. Відповідає об'єм грудей 94 / 104см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴



