Новинка

Лонгслів топ однотонний білий у рубчик декольте
405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 10007
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лонгслів білий із вирізом декольте, виробництво Туреччина 🇹🇷 модель в обтяжку, укороченої довжини до пояса. Тканина трикотаж еластик мікролия у рубчик. Довжина по спинці 37 см, довжина рукава57 см.
Розмір універсальний, підходить на S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Топ |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Рубчик |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | На запах |
| Довжина від горловини до низу вироба | 37 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴

