SALE

Пальто жіноче класика кашемір шерсть із капюшоном
3 205 ₴
- Готово до відправки
- Код: м178
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пальто жіноче класика кашемір, з капюшоном, батальна серія. Модель прямого фасону, сезон осінь/весна. Без утеплювача. Розміри 52, Напівобхват по грудях 52/54 см, напівобхват в стегнах 54/56 см, довжина по спинці 100 см, довжина рукава 62 см. колір сірий. Виробництво Україна.Фірма Belanti.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belanti |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Видовжене |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Довжина виробу | 100 см |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 205 ₴





