
Куртка жіноча демісезонна екошкіра чорна
1 000 ₴
- Готово до відправки
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча демісезонна однотонна чорна. Тканина екошкіра, наповнювач синтепух. Виробництво Китай 🇨🇳 Модель вільного фасону, укороченої довжини. Довжина по спинці 55 см, довжина рукава 60 см.
Розмір 42. UKR
Відповідає обсягу грудей 88-90 см.
Розмір 42. UKR
Відповідає обсягу грудей 88-90 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Штучна шкіра |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

