Джинси жіночі МОМ стрейч. Виробництво Туреччіна. Фірми Dekploy. джинс щільний, добре стрейчевий, котон. З невеликіми потертостями по переду. Довжина укорочена до щиколотки.
розмір 28
Розмірну сітку дивись у розділі фото ➡️
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








