Топ продаж

Куртка вітровка жіноча косуха чорна екошкіра
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 2123
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
розмірна таблиця
| розмір | обхват грудей | довжина по спинці | довжина рукава |
| М | 94/98 см | 65 см | 65 см |
Куртка жіноча вітровка косуха з екошкіри Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону оверсайз., стандартної довжини.
довжина по спинці приблизно 65 см. Сезон осінь/весна.
. Розмір L
Відповідає обхват грудей 94/100 см/+2 см/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴






