Новинка

Куртка жіноча джинсовка синя рвана Туреччина
985 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1073
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча джинсовка, виробництво Туреччина. Модель вільного фасону оверсайз. Класичної довжини Розмір єдиний. Підходить на р S/M. Довжина по спинці близько 70 см, довжина рукава від коміра 75 см. Спущена лінія плеча. Ширина виробу під рукавами 55 см, ширина знизу куртки 48 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Літо |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴





