Топ продаж

Сорочка жіноча коттонова в карту рожева
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2607
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сорочка жіноча оверсайз котонова в карту, сіра з рожевим. Виробництво Китай. Модель вільного фасону оверсайз подовжена. Тканина сорочкова, м'яка та приємна на дотик. Довжина по спинці приблизно 75 см, довжина рукава 63 см Ширина сорочки під рукавом 55 см..
Розмір універсальний, підходить на р S — ХЛ
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




