Топ продаж

Футболка чоловіча з тисненням Zanotti сіра
505 ₴
- В наявності
- Код: м 347
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка чоловіча з тисненим малюнком Zanotti, виробництво Туреччина. Тканина турецький хб-котон, трохи стрейчеві. Розміри S, M, L. Повномірні, розмір відповідає. Колір і розмір уточнюйте під час замовлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Сірий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴




