Топ продаж

Чоловіча футболка з тисненням малюнком виробництво Туреччина. Тканина турецький хб-котон, трохи стрейчеві. Розміри L,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46/48 |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Щільність тканини | 180 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




