Топ продаж

Футболка чоловіча блакитна з тисненням Armani Туреччина
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 347
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка чоловіча Armani виробництво Туреччина. Тканина турецький хб-котон, трохи стрейчеві. Розміри S, M, L, Повномірні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Щільність тканини | 160 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




