
Футболка жіноча чорна стрази
405 ₴
- Готово до відправки
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
жіноча футболка чорна зі стразами Країна-виробник Туреччина. Фірма Pakkoo. Тканина турецький трикотаж віскоза, приємна на дотик. Стрази гарної якості. Розмір єдиний 42-46.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkoo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴






