Топ продаж

Футболка туніка жіноча зірки Туреччина Pakkoo
450 ₴
- Немає в наявності
- Код: м5675
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Футболка туніка жіноча виробництво Туреччина фірми Pakkoo. Модель вільного фасону низ навскіс. Кольори чорний, білий, синій. Розмір єдиний44-48.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Синій |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







