Новинка

Кроп-топ у рубчік з довгим рукавом на ґудзиках
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 133
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп-топ з довгім рукавом у рубчік, виробництво Туреччина. Тканина трикотаж у рубчік, дуже стрейчевий, не просвічується. Модель прилеглого силуету. Орігінальна застібка на ґудзиках. Довжина виробу по спинці приблизно 35 см.
Розмір єдиний XS/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | XS/S |
| Колір | Білий |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 35 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴

