Топ продаж

Майка жіноча базова однотонна біла
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 441518
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Майка жіноча базова однотонна, виробництво Туреччина Тканина турецький трикотаж еластик, добре стрейчеві. Достатьно щільна. Майка по груді подвійна, не просвічує. Модель приталеного силуету. Класична довжина 45 см
Розмір єдиний XS/М
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Фасон вирізу горловини | Квадратний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Ширина виробу | 35 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


