Топ продаж

Єлегантний Костюм жіночий брючний чорний. Якість кашемір Дуже теплий, м'який і приємний на дотик. Чудова якість. Не кошлатиться. Брюкі вільного фасону палаццо, пояс на гумці, без карманів. Светр вільног фасону оверсайз, стандартної довжини до стегна.
Розмір універсальний, підходить на M - ХЛ. .
Повномірні
Відповідає обсягу грудей і стегон 94/ 104 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Светр |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/50 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Кашемір |
| Склад | 50: viscose, 22% nylon, 28% polyester |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штаны |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴





