Новинка

Лосини кльош жіночі дайвінг із принтом зебра
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 347
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штани кльош жіночі літні з принтом зебра, виробництво Туреччина 🇹🇷 Добре стрейчеві, тканина еластична дайвінг. Щільні, не просвічуються. Висока посадка. Чудово коригують фігуру завдяки утяжці.
Розмір Л/ХЛ
підходить на об'єм стегон 98/110 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 - 48 |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Фасон штанів | Штани-кльош |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Дайвінг |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Зебровий принт |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу: | Лосини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






