Куртка жіноча з лампасом по рукаву Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону, осінь 🍂-зима. Наповнювач біопух. Довжина по спинці 75 см, довжина рукава 62 см. Розмір S/M
Підходить на об'єм грудей 84-94 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





