Новинка

Куртка вітровка жіноча коротка бежева.
1 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 20810
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча вітровка однотонна коротка бежевого кольору. .Модель вільного силуету, низ стягується куліскою. Укороченої довжини по спинці приблизно 55 см, довжина рукава 62 см. Без утеплення. Є підкладка. Капюшон ушитий. Виробництво фабричний Китай.
Розмір один, універсальний. Підходить на р 44 - 48
Відповідає об'єм грудей 94/98/102 см.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴

