Топ продаж

Кофта кардиган жіночий в'язаний чорний на ґудзиках
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 320
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кофта кардиган жіночий в'язаний на ґудзиках. Модель вільного фасону оверсайз, довжина по спинці приблизно 60 см. Довжина рукава 65 см. В'язання щільне. подвійне, акрил + шерсть. Виробництво Туреччина 🇹🇷
. Розмір єдиний 44-50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




