Топ продаж

Футболка чоловіча поло однотонна
550 ₴
- Готово до відправки
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
турецька чоловіча футболка поло в блакитному кольорі. розмір: S M.плотний комір, 3 ґудзики ,прямого крою тканина: трикотаж лакоста, страна виробник Туреччина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Лакоста |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Щільність тканини | 220 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




