Топ продаж

Шорти джинсові жіночі короткі сірі
1 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 605
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шорти жіночі джинсові світло-сірого кольору. Модель вільного фасону багі, з високою посадкою. Середньої довжини по бічному шву приблизно 40 см, по кроковому шву 15 см. Виробництво Туреччина . Джинс котон не стрейчевий, середньої щільності. Розмірну сітку дивись останнє фото 👉🏻👉🏻👉🏻
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 28 |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 42 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴



