SALE

Плаття-сорочка жіноча брендова чорна Білий
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 751
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка туніка жіноча довга Туреччина. Модель вільного фасону весна літо, тканина бавовняний, трохи стрейчеві. Довжина по спинці приблизно 85 см, довжина рукава 62 см. Розміри S, M, розмір р42, 44, УКР. Відповідає обсям грудей 86- 90 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Основні | |
| Фасони | Подовжена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 |
| Довжина рукава вироба | 62 |
| Ширина вироби | 46 см |
| Сілует | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


