SALE

Жіночий комбінезон брючний лляний у смужку
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2203
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий літній брючний комбінезон у смужку. Довжина штанів за середнього зросту до щиколотки. Виробництво Туреччина. Штани прямі, вільні, довжини до щиколотки. Тканина льон, не стрейчева. Приталюється поясом. Без кишень.
Розміри 36,38,.
Повномірні, відповідають обсягу стегон 90 см, 94 см
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сукня-комбінезон |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Основні | |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Сезонність | Лето |
| Кількість кишень | 0 |
| Довжина крокового шва | 75 |
| Низ | Штани |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴





