SALE

Плаття сарафан льон жатка довге коралове
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2105
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сарафан льон жатка, виробництво Туреччина. Модель приталеного силуету, класичної довжини міді, нижче коліна. Бретелі ліфа регульовані. Тканина хб, жатка, не стрейчева. Розміри європейська сітка 36,38+6/. Відповідає об'єм грудей 88 см, 92 см,
УВАГА! КОЛІР НА ФОТІ МОЖЕ ВІДЛЮВАТИСЯ ВІД РЕАЛЬНОГО У ЗАВІСИМОСТИ ВІД НАСТРОЇК ВАВОГО МОНІТОРА
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Колір | Кораловий |
| Тип тканини | Жатка |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴


