Топ продаж

Жіночий кроп-топ жакет костюмний білий 46
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2303
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп-жакет - це коротенький жакет, який обнажує талію та підкреслює фігуру. Наш кроп-жакет виконаний з якісної костюмної тканини, яка не мнеться та не вигорає на сонці. Він прекрасно поєднується з джинсами, спідницями, штанами та навіть шортами. Ти можеш носити його як з блузою, так і з футболкою. Кроп-жакет - це універсальна річ у гардеробі кожної модниці! Жакет без підкладки та кишень. Зроблено в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Короткий піджак |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | З підплічниками |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

