
Жіночий піджак кардиган класичний коричневий
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 23003
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний жіночий піджак коричневого шоколадного кольору зі щільної костюмної тканини габардин. Виробництво Україна. Модель напівприталеного силуету, стандартної довжини по спинці приблизно 70 см. Піджак сезон весна/літо, є підкладка, з кишенями.
Розмір 44/ 46/УКР/.
Підходить на об'єм по грудях і стегнах 88-96 см.
Увага ! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Класичний піджак |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | З підплічниками |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴


