Топ продаж

Шорти жіночі джинсові блакитні великих розмірів 36
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 592
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсові шорти жіночі батальна серія, виробництво Туреччина. Фірма Dekploy. Джинс стрейчевий котон. Посадка висока. Довжина крокового шва 28 см. Модель вільного фасону багі, довжина до коліна за середнього зросту. Розміри 29 — 36.
Розмірну таблицю дивись вкрайе фото.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 55 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL-XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



