
Жіночий костюм літній із шортами бавовняний варенка чорний
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 89146
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий прогулянковий костюм-двійка з шортами з х/б трикотажа варенка. Красивого сірого кольору мокрий асфальт. Костюм складається з футболки вільного фасону оверсайз і шорт середньої довжини. Костюм прикрашений аплікацією з паєток мікі маус і блискавкою з боків шортів і рукава. Блискавка функціональна. Шорти вільні, на гумці. Довжина 45 см. Розмір універсальний. Підходить до S/M/L
УВАГА Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Шорти |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 30 см |
| Фасон рукава | Реглан |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки, Нашивка |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Футболка, шорти |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴



