Sale

Толстовка світшот худі для дівчинки з паєтками рожевий
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 21005
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Худі толстовка світшот молодіжна з принтом Мікі з двостороння паєтка. Виробництво та Туреччина, фірми Pakoo. Тканина турецький трикотаж двонитка. Розмір єдиний 42-46. Довжина по спинці приблизно 55 см.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Світшот |
| Виробник | Pakkoo |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Двонитка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Сезонність | Демісезонна |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Вшитий |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Малюнки і написи | З малюнками і написами |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Вид нанесення зображень | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Без коміра |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


