
Світшот жіночий на одне плече молодіжний червоний
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 21005
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Толстовка світшот молодіжна вага. Модель вільного фасону хуліганка, рукав 3/4. Довжина по спинці 55 см. Тканина турецький трикотаж двонитка. Розміри Єдиний 44-46. Виробництво Україна.
УВАГА Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Худі |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Сезонність | Демісезонна |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Вид нанесення зображень | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 30 см |
| Ширина виробу | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Без коміра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


