Новинка

Гарна жіноча футболка з паєтками коричнева варенка
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2303
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ошатна жіноча футболка з принтом і паєтками в коричневому кольорі варенка. Модель вільного фасону оверсайз. В єдиному розмірі. Стандартної довжини по спинці приблизно 60 см. Тканина бавовняна варенка. Підходить на розмір 44-50.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Коричневий |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

