Топ продаж

Кроп-топ футболка мікрорубчик бавовняний молочний Чорний
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 133
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка кроп топ жіноча трикотажна базова однотонна молочна. Модель приталеного фасону, укороченої довжини до талії. На спинці довжина приблизно 37 см. Ткань хб трикотаж мікрорубчик, стрейчева. Виробництво Китай
Розмір єдиний, підходить на XS - M
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 38 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 35 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

