Топ продаж

Джинси жіночі МОМ блакитні рвані Туреччина 31
1 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 720
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні джинси жіночі з високою посадкою МОМ. Виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, довжина до щиколотки. Джинс середньої щільності весна/літо, не стрейчевий котон. Розмір 27, 31.
Відповідає обсягу стегон 92 см, 100 см
Увага! Колір джинс може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 31 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴



