
Модна жіноча коротка футболка чорна рвана
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 8706
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча футболка в стилі ретро красивого чорного кольору. Тканина бавовняна рукавиця. Рвані фіксуються лазерним обробленням тканини. Модель оверсайз в єдиному розмірі. Укороченої довжини. Підходить на розмір S/M/L/
Довжина по спинці 50 см, ширина 50 см.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



