Новинка

Жіноча футболка оверсайз біла з 3-Д принтом
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2609
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна футболка жіноча біла бавовняна з принтом полуничка. Виробництво Китай. Модель вільного фасону оверсайз, стандартної довжини по спинці 55 см. Ширина 50 см. Тканина гарної якості, досить щільна. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Білий |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Розмір принта | А5 |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴

