Новинка

Чорна мініспідниця рюша з шортами
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 7902
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна молодіжна мініспідниця з рюшами чорного кольору. Завдяки шортам знизу, спідниця зручна як для повсякденного носіння, так і для занять спортом. Тканина еластична дайвінг. В одному універсальному розмірі S-M.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Трапецієподібний |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Дайвінг |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Довжина виробу | 40 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


