Модна молодіжна спідниця з шортами знизу з еластичної тканини дайвінг. Модель теніска, мінідовжина. Шорти під низом дають змогу комфортно носити спідницю як у повсякденному житті, так і для занять спортом. Тканина дуже еластична. Завдяки цій спідниці в одному універсальному розмірі. Підходить на М /Л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вид спідниці | Спідниця-шорти |
| Силует | Трапецієподібний |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Дайвінг |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина виробу | 35 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M/L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴




