Топ продаж

Спідниця-олівець жіноча класична чорна
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2104
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спідниця класичної моделі, довжина до коліна/50 см/. Висока посадка на талії, ззаду невеликий розріз. Пояс йде в комплекті. Тканина костюмна, не стрейчева. Виробництво Туреччина. Розміри 36/ 38/EUR/. Відповідно розмір 42/44/УКР/. Відповідає обсягу стегон 90 см/94 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид спідниці | Олівець |
| Силует | Прямий |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Габардин |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Довжина виробу | 50 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Застібка | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





