Джинси жіночі скіні кльош від коліна, виробництво Туреччина, фірми Dekploy. Модель в обтягнення, середня посадка. Джинс середньої щільності, з потертими. Добре стрейчевий. Довжина бічного шва 110 см. Розмірну таблицю дивись вкрай фото.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вигляд джинсів | Розкльошені |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 27 |
| Колір | Сірий |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴



